asd

Mam na imię Sara i na co dzień mieszkam w Zakopanem. Kilka lat temu spełniłam swoje największe marzenie i kupiłam pierwszy aparat. Tak zaczęła się moja przygoda z fotografią, która z czasem stała się pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch Samyangów: AF 35mm f/1.4 (obecnie moje ulubione szkło!) i AF 24mm f/2.8 - obydwa Sony E. Nie rozstaję się z nimi szczególnie w trakcie moich podróży. Dodatkowo postanowiłam zamienić pasję w sposób na życie, wykonuję przede wszystkim reportaże i sesje ślubne.

 

 

Używam:     

 
                    

Jacob Novitzky

Nazywam się Marcin, od dwudziestu pięciu lat zajmuję się fotografią, retuszem, projektowaniem graficznym, drukiem oraz zarządzaniem barwą i inżynierią koloru. Pochodzę z Krakowa.
Fotografią zainteresowałem się na poważnie podczas studiów na krakowskiej ASP, na zajęciach w pracowni prof. Łagockiego. Najbardziej lubię portret, krajobrazy i wnętrza, oraz zdjęcia kulinariów. Pasjonują mnie malarskie właściwości obiektywów stałoogniskowych, mam słabość do jasnych, manualnych stałek o ciekawym bokeh.
Jako ekspert z zakresu zarządzania barwą, obrazowania oraz druku współpracuje z wieloma producentami sprzętu oraz producentami fotoksiążek, jak również wieloma profesjonalnymi laboratoriami fotograficznymi, drukarniami i artystami.


Prowadzę warsztaty, webinaria i szkolenia jak również dzielę się swą wiedzą na forach internetowych związanych z tematyką fotografii i grafiki, oraz w mediach społecznościowych.

 

 

Marcin używa: